top of page

Galavečer Slovenskej asociácie taekwondo WT

V sobotu 11. januára 2019 sa v Hoteli Plejsy v Krompachoch konal Slávnostný galavečer SATKD WT na ktorom sa oceňovali športovci, tréneri, kolektív roka 2019, ale aj osobnosti, ktoré sa výraznou mierou pričinili o rozvoj taekwonda na Slovensku.


Medzi športovcami v disciplíne športový zápas boli ocenení Simonka Turzáková, ktorá si domov odniesla trofej ako Športovec roka 2019 v kategórii Deti 2 a Rory Farkaľ v kategórii Deti 1. Trofeje si prevzali z rúk jedného zo zakladateľov taekwonda na Slovensku Eidi Hakimiho.

 

V kategórii športovec roka 2019 Para Poomsae - Senior bol ocenený náš Peter Bičkoš.

 

Ocenenie kolektív roka získalo Usmej sa na mňa taekwondo fungujúce pri našom klube, ktoré prevzala riaditeľka občianskeho združenia Usmej sa na mňa pani Dagmar Kočiová.

 

Náš klub vybojoval taktiež krásne druhé miesto v Lige SATKD WT 2019 v disciplíne Kyorugi za klubom Black Tiger Snina. Ocenenie za náš klub prezvala trénerka Gabriela Bohušová.

 

Ocenenie za mimoriadny prínos pri rozvoji taekwonda na Slovensku, ktoré odovzdával vedúci referátu športu a mládeže mesta Košice Mário Švec, isto potešilo aj nášho trénera Pavla Ižarika, čerstvo zvoleného Prezidenta SATKD WT . Okrem neho boli ocenení aj Miroslav Bitala z klubu Falcon R.Sobota a tiež bývalý prezident SATKD WT Ivan Nemčok.


194 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page