top of page

pi 24. 4.

|

JITSI MEET online

Live tréning test

Vzhľadom na to, že súčasná situácia ešte neumožňuje aby sme sa stretli v telocvični, budeme organizovať tzv. live tréningy, ktoré budú prebiehať v pravidelných časoch s vašimi trénermi. Na tieto tréningy sa bude nutné prihlásiť do 12,00 v deň tréningu.

Registration is Closed
See other events
Live tréning test
Live tréning test

Čas a miesto

24. 4. 2020, 17:00 – 18:00

JITSI MEET online

O podujatí

Sprevádzať vás počas týchto "live-tréningov" budú naši tréneri (Palo, Dávid, Gabika) a tréningy budú v týchto termínoch:

Utorok od 17:00 do 18:00 - technický tréning - príprava na skúšky (Palo)

Streda 17:00 - 18:00 (tréning s Gabikou)

Štvrtok od 17:00 do 18:00 - technický tréning - príprava na skúšky (Palo)

Piatok 17:00 - 18:00 (tréning s Dávidom)

Podmienkou prihlásenia sa na tieto live-tréningy je uhradené členské za príslušný mesiac v sume minimálne 20€

Live tréning znamená, že tréner sa prostredníctvom živej video-konferecie zúčastní spolu s obmedzeným počtom športovcov. Na rozdiel od online tréningov, ktoré sú už zdielané na našej stránke ako aj na klubovom youtube bude mať tréner hneď možnosť poukázať na chyby, či dať iné usmernenia k tréningu. Celý proces výučby sa tak zrýchli a pomôže športovcom rýchlejšie napredovať aj v týchto obmedzených podmienkach. 

Okrem týchto live-tréningov si bude možné objednať u trénera aj tzv. individuálny live tréning, ktorý bude prebiehať len s jedným športovcom, prípadne súrodencami. Efekt takého tréningu bude samozrejme ešte väčší. Poplatok za tento individuálny live-tréning bude na základe dohody s trénerom. 

Pre tých, ktorí tréning v stanovenom čase nestihnú, môžu si ho neskôr pozrieť a odcvičiť prostredníctvom youtube, kde  budú všetky live-tréningy zdielané. Aj v takom prípade Vás prosíme o uhradenie čl. príspevku v sume minimálne 10€ /mesiac, počas korona-krízy.  

Financie takto vyzbierané budú slúžiť na úhradu faktúry za telocvičňu. Ak sa nám nepodarí aj takto financie zabezpečiť, budeme nútení priestory telocvične opustiť a je možné, že keď pandémia skončí, nebudeme sa mať kde vrátiť.

Čiže ak vás takáto forma tréningu zaujala, neváhajte a registrujte sa. Mailom vám pošleme ďaľšie inštrukcie. 

Verím, že to spolu zvládneme, aj keď podobné problémy v súčasnosti rieši asi každý...

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page